KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824122
*
nr 1382 4122
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 54x62, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2021
kl 18:53:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 15:20:41
1
100 kr
25/2 11:42:01
2
150 kr
1/3 18:30:53
1
200 kr
1/3 18:44:48
3
350 kr
1/3 18:45:37
1
350 kr
1/3 18:45:37
3
350 kr (Budbetjänt)
1/3 18:46:19
1
Vinnande bud
1/3 18:46:46
1
justering av budtak
1/3 18:48:59
3
450 kr
1/3 18:48:59
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust olja olja på duk oljemålning oljemålningar vatten
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:50
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1382 4122
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 54x62, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/2 15:20:41 | 1 | 100 kr |
25/2 11:42:01 | 2 | 150 kr |
1/3 18:30:53 | 1 | 200 kr |
1/3 18:44:48 | 3 | 350 kr |
1/3 18:45:37 | 1 | 350 kr |
1/3 18:45:37 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
1/3 18:46:19 | 1 | Vinnande bud |
1/3 18:46:46 | 1 | justering av budtak |
1/3 18:48:59 | 3 | 450 kr |
1/3 18:48:59 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust olja olja på duk oljemålning oljemålningar vatten
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:50